Gogel vaginale SMARTBALL UNO lejla

2,500 LEK

Thjesht futni SMARTBALL UNO në mënyrë vaginale, mbajeni brenda dhe shkoni për biznesin tuaj. Ju gjithashtu mund të bëni ushtrimet tuaja të zakonshme të shtrydhjes dhe lëshimit të Kegelit me të për një stërvitje më intensive.

Availability: Në gjëndje SKU: 33165 Kategori: , , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Fakte zbavitëse: 1) Muskujt në dyshemenë e legenit tkurren kur përjetoni orgazëm. 2) Një dysheme e legenit më e fortë mund të nënkuptojë orgazma më të mëdha. 3) Përdorimi i atyre muskujve për të mbajtur një top të peshuar brenda vaginës suaj i forcon ata.

SI TË PËRDORË NJË USTRUES KEGEL?
Thjesht futni SMARTBALL UNO në mënyrë vaginale, mbajeni brenda dhe shkoni për biznesin tuaj. Ju gjithashtu mund të bëni ushtrimet tuaja të zakonshme të shtrydhjes dhe lëshimit të Kegelit me të për një stërvitje më intensive. Topi i peshuar brenda do të përplaset dhe do të rrotullohet ndërsa lëvizni, duke i bërë muskujt tuaj të punojnë edhe më shumë dhe duke sjellë orgazma më të forta në jetën tuaj shumë më shpejt.
Është gjithashtu shumë argëtuese për t’u veshur gjatë një goditjeje.

A KA TË TJERA PËRFITIMET NGA PËRDORIMI I SMARTBALL UNO?
Mund të ndihmojë në parandalimin e mosmbajtjes, të rrisë rrjedhjen e gjakut për t’ju ndihmuar të luftoni infeksionet, të përgatitni trupin tuaj për lindjen e fëmijës dhe të ndihmojë në shërimin pas lindjes. Nëse dëshironi t’i bëni partnerit tuaj një shtrydhje gjatë seksit, forcimi i dyshemesë së legenit ndihmon gjithashtu në kontrollin e muskujve.

Gogel vaginale SMARTBALL UNO lejla

2,500 LEK

In stock