Dildo MAGNUM zeze

6,200 LEK

Kjo është ekuivalenti i lodrës së seksit me një kostum pushteti. Qoftë nëse e mbani në parzmore apo e mbani në dorë, MAGNUM është një ndihmë për seksin e shkëlqyer dhe një kujtesë se ju, ashtu si lodra juaj, jeni edhe klas dhe më shumë se i aftë.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 22608 Kategori: , , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

DILDO I LEHTË I BËRË NGA SILIKONI
Kjo është ekuivalenti i lodrës së seksit me një kostum pushteti. Qoftë nëse e mbani në parzmore apo e mbani në dorë, MAGNUM është një ndihmë për seksin e shkëlqyer dhe një kujtesë se ju, ashtu si lodra juaj, jeni edhe klas dhe më shumë se i aftë.

ÇFARË E BËN TË VEÇANTË KËTË DILDO FLESKIBLE?
Kjo lodër tërheqëse është më shumë se thjesht një bosht i bukur. Mos na keqkuptoni, është jashtëzakonisht e bukur për t’u parë, por është gjithashtu fleksibël, i gjithanshëm dhe mjaft i mrekullueshëm për lojën me rrip. Me gjatësinë e tij shtatë inç dhe boshtin jo shumë të ngurtë, MAGNUM ju lejon të jeni shumë krijues me pozicionet.

TË MREKULLUESHME PËR LUAJTIN E RRISHT-ON, THONI?
Shumë shumë. Është mjaft e gjatë saqë është e lehtë për ta kontrolluar nga përdoruesi dhe e shkëlqyer për shumë trupa të ndryshëm. Fakti që është një dildo fleksibël do të thotë se lëviz me marrësin, për rehati më të madhe. Boshti i tij super i lëmuar vetëm me nuancën e kokës e bën atë tërheqës nëse zakonisht shkoni për një dildo realiste apo abstrakte.

Dildo MAGNUM zeze

6,200 LEK

In stock