Plug Anal Pink Diamond

1,700 LEK

Ky plug silikoni nga koleksioni EasyToys është i domosdoshëm në çdo skenë nate. Kjo prizë e vogël është bërë plotësisht nga silikoni e butë dhe fleksibël që përkulet me trupin tuaj dhe është e rehatshme për t’u veshur. është gjithashtu i papërshkueshëm nga uji dhe pastrohet lehtë me ujë dhe pastrues lodrash. Fundi i prizës është zbukuruar me një rhinestone me shkëlqim. Kjo siguron një pamje unike që do të befasojë dhe kënaqem partnerin tuaj!

Availability: Në gjëndje SKU: ET463PNK Kategori: , ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Ky plug silikoni nga koleksioni EasyToys është i domosdoshëm në çdo skenë nate. Kjo prizë e vogël është bërë plotësisht nga silikoni e butë dhe fleksibël që përkulet me trupin tuaj dhe është e rehatshme për t’u veshur. është gjithashtu i papërshkueshëm nga uji dhe pastrohet lehtë me ujë dhe pastrues lodrash. Fundi i prizës është zbukuruar me një rhinestone me shkëlqim. Kjo siguron një pamje unike që do të befasojë dhe kënaqem partnerin tuaj!