Qafore me zinxhir

3,900 LEK

Pak jakë të ngrirë, jakë të zezë me një sipërfaqe të ngulitur në një model të bukur të prerë diamanti. Me kufij të rrumbullakosur. Përfshinë një zinxhir të zezë mat me një goditje të parakohshme dhe lak dore (gjatësi e plotë 88 cm). Kular 5.5 cm e gjerë, perimetri mund të rregullohet nga 40 në 48 cm. Materiali: poliuretani, metali, lëkura e ndarë, gome sintetike.

Availability: Në gjëndje SKU: 24919741001 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Pak jakë të ngrirë, jakë të zezë me një sipërfaqe të ngulitur në një model të bukur të prerë diamanti. Me kufij të rrumbullakosur. Përfshinë një zinxhir të zezë mat me një goditje të parakohshme dhe lak dore (gjatësi e plotë 88 cm). Kular 5.5 cm e gjerë, perimetri mund të rregullohet nga 40 në 48 cm. Materiali: poliuretani, metali, lëkura e ndarë, gome sintetike.