Maske Sysh Blindfold

500 LEK

Maske sysh e zeze me shkrim te qarte gold ne pjesen e parme dhe te mbrapme: TOUCH ME! dhe NOT TODAY!. 100% poliamide.

Availability: Në gjëndje SKU: 07770640000 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Maske sysh e zeze me shkrim te qarte gold ne pjesen e parme dhe te mbrapme: TOUCH ME! dhe NOT TODAY!. 100% poliamide.

Maske Sysh Blindfold

Maske Sysh Blindfold

500 LEK

In stock