Set Fetish Lover’s Fantasy

2,700 LEK

Treshja perfekte fillestare për lojëra emocionuese që janë jashtë zakonshme! Fillestarët në sesione të buta BDSM patjetër mund të marrin vlerën e parave të tyre me këtë set 3-pjesësh. Seti përmban një palë pranga (me çelësa), një fshikullues të vogël dhe një sy të errët, saten

Availability: Në gjendje SKU: 05461600000 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Treshja perfekte fillestare për lojëra emocionuese që janë jashtë zakonshme! Fillestarët në sesione të buta BDSM patjetër mund të marrin vlerën e parave të tyre me këtë set 3-pjesësh. Seti përmban një palë pranga (me çelësa), një fshikullues të vogël dhe një sy të errët, saten

Set Fetish Lover’s Fantasy

2,700 LEK

In stock