Set Fetish Ultimate Bondage

6,900 LEK

Seri skllavërie / lodër 10-copëshe – Përmbajtja: gag, prizë prapanicë, mini vibrator (me 4 shtojca), blindfold, pranga, kapëse thithkash, gudulisje pendësh, mini fshikëzues, mbajtëse sateni dhe topa dashurie. Ju lutemi porositni veçmas bateritë për mini vibratorin: 1 x AA.

Availability: Në gjëndje SKU: 05461510000 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Seri skllavërie / lodër 10-copëshe – Përmbajtja: gag, prizë prapanicë, mini vibrator (me 4 shtojca), blindfold, pranga, kapëse thithkash, gudulisje pendësh, mini fshikëzues, mbajtëse sateni dhe topa dashurie. Ju lutemi porositni veçmas bateritë për mini vibratorin: 1 x AA.