Paddle blu

1,800 LEK

Pamje elastike e dyanshme elastike për lojë të përmirësuar BDSM. Gëzoni lëkundje të sigurta dhe kapje të pagabueshme nga doreza dhe unaza e kyçit të dorës 12.5 inç (31,7 cm). Ana anësore me diamante mburret, mbushja delikate për të krijuar aroma të buta, të ngjashme me ato.

Availability: Në gjëndje SKU: 160589 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Pamje elastike e dyanshme elastike për lojë të përmirësuar BDSM. Gëzoni lëkundje të sigurta dhe kapje të pagabueshme nga doreza dhe unaza e kyçit të dorës 12.5 inç (31,7 cm). Ana anësore me diamante mburret, mbushja delikate për të krijuar aroma të buta, të ngjashme me ato.