Set Fetish Secret Pleasure Pink

8,400 LEK

Trajtojeni veten dhe partnerin tuaj në këtë set emocionues BDSM. Në këtë set prej 11 pjesësh do të gjeni produkte të ndryshme skllavërie dhe S&M për një natë drithëruese në dhomën e gjumit. Ky set është shumë i përshtatshëm për çiftet që janë të interesuar për BDSM, por nuk kanë ende shumë përvojë me të. Kutia përbëhet nga një mbajtëse topash, pranga, pranga në kyçin e këmbës, një maskë sysh, një fshikullues, një gudulisës, një hogtie, kapëse të thithkave, një litar skllavërie (5 metra) dhe një jakë me zinxhir. Prangat, prangat e kyçit të këmbës, jakën dhe topin janë të rregullueshme.

Availability: Vjen së shpejti SKU: LBX404 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Trajtojeni veten dhe partnerin tuaj në këtë set emocionues BDSM. Në këtë set prej 11 pjesësh do të gjeni produkte të ndryshme skllavërie dhe S&M për një natë drithëruese në dhomën e gjumit. Ky set është shumë i përshtatshëm për çiftet që janë të interesuar për BDSM, por nuk kanë ende shumë përvojë me të. Kutia përbëhet nga një mbajtëse topash, pranga, pranga në kyçin e këmbës, një maskë sysh, një fshikullues, një gudulisës, një hogtie, kapëse të thithkave, një litar skllavërie (5 metra) dhe një jakë me zinxhir. Prangat, prangat e kyçit të këmbës, jakën dhe topin janë të rregullueshme.

Set Fetish Secret Pleasure Pink

8,400 LEK

In stock