Kamzhik Paddle (zezë, lekure) SLUT

2,500 LEK

Kur partneri juaj ka qenë i keq, çfarë mënyrë më e mirë për ta ndëshkuar atë sesa me këtë kamxhik? Ka një mbishkrim të kuq, i cili do të lihet në lëkurën e partnerit tuaj pas një seance të shkëlqyeshme. Forma e saj praktike dhe efektive e bën atë të rehatshëm për tu mbajtur dhe të lehtë për t’u përdorur.

Availability: Në gjëndje SKU: ET232BLK Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Kur partneri juaj ka qenë i keq, çfarë mënyrë më e mirë për ta ndëshkuar atë sesa me këtë kamxhik? Ka një mbishkrim të kuq, i cili do të lihet në lëkurën e partnerit tuaj pas një seance të shkëlqyeshme. Forma e saj praktike dhe efektive e bën atë të rehatshëm për tu mbajtur dhe të lehtë për t’u përdorur.