Paddle zeze lejla

2,100 LEK

Paddle me teksturë. Pjesa e jashtme është e stampuar me një model diamanti ngjyrë vjollce dhe të zezë në njërën anë, dhe një neoprene të lëmuar në anën tjetër. Doreza ka një lak për varje ose mbështjellje rreth kyçit tuaj ndërsa ju vendosni dënimin e tyre.

Availability: Në gjendje SKU: 21275 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Paddle me teksturë. Pjesa e jashtme është e stampuar me një model diamanti ngjyrë vjollce dhe të zezë në njërën anë, dhe një neoprene të lëmuar në anën tjetër. Doreza ka një lak për varje ose mbështjellje rreth kyçit tuaj ndërsa ju vendosni dënimin e tyre.

Paddle zeze lejla

2,100 LEK

In stock