Maskë rrjete

2,800 LEK

Ky aksesor është i përshtatshëm për raste të ndryshme – por është e qartë se kush është skllavi gjatë gjithë kohës …
Maska e ngushtë e kokës së zezë me vrima për sytë dhe gojën. E bërë nga dantella e butë, elastike e zezë. 92% poliamid, 8% Elasthan.

Availability: Në gjendje SKU: 24903821001 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky aksesor është i përshtatshëm për raste të ndryshme – por është e qartë se kush është skllavi gjatë gjithë kohës …
Maska e ngushtë e kokës së zezë me vrima për sytë dhe gojën. E bërë nga dantella e butë, elastike e zezë. 92% poliamid, 8% Elasthan.

Maskë rrjete

2,800 LEK

In stock