Gojez metalike

4,100 LEK

Bëhu ai që kontrollon dhe shijo ndjenjën e fuqisë duke heshtur partnerin tënd me një gog topi! E përsosur për fillestarët dhe entuziastët më me përvojë të skllavërisë. Rripi është plotësisht i rregullueshëm, kështu që gag gjithmonë do të përshtatet në mënyrë të përsosur rreth kokës tuaj. Provojeni tani dhe provoni një mbrëmje me kënaqësi të mrekullueshme erotike!

Availability: Në gjendje SKU: ET277BLK Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Bëhu ai që kontrollon dhe shijo ndjenjën e fuqisë duke heshtur partnerin tënd me një gog topi! E përsosur për fillestarët dhe entuziastët më me përvojë të skllavërisë. Rripi është plotësisht i rregullueshëm, kështu që gag gjithmonë do të përshtatet në mënyrë të përsosur rreth kokës tuaj. Provojeni tani dhe provoni një mbrëmje me kënaqësi të mrekullueshme erotike!

Gojez metalike

4,100 LEK

In stock