Pranga Hand/Thigh Shackle

3,200 LEK

Pranga kofshesh dhe durash.
Te gjitha lidheset jane te rregullueshme ne menyre te vecante.

Availability: Në gjendje SKU: 05252190000 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Pranga kofshesh dhe durash.
Te gjitha lidheset jane te rregullueshme ne menyre te vecante.
100% poliamide.

Pranga Hand/Thigh Shackle

Pranga Hand/Thigh Shackle

3,200 LEK

In stock