Kapese thithash me vibrim

2,600 LEK

Kapeset mund të shijojë stimulimin e ndjeshmërisë, pa duar me këto Lassos të Thithave! Këto kapese elegante të thithave stimulojnë thithkat me dridhje të nxehta me shtypjen e një butoni. Motori i qetë i dridhjes është shumë i fuqishëm dhe silikoni i butë mbështjell thithkat në një mënyrë të mrekullueshme.

Availability: Në gjëndje SKU: 05410870000 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Kapeset mund të shijojë stimulimin e ndjeshmërisë, pa duar me këto Lassos të Thithave! Këto kapese elegante të thithave stimulojnë thithkat me dridhje të nxehta me shtypjen e një butoni. Motori i qetë i dridhjes është shumë i fuqishëm dhe silikoni i butë mbështjell thithkat në një mënyrë të mrekullueshme.