Pranga You are Mine

4,100 LEK

Koleksioni 50 Shades of Grey Pleasure
Prangat klasike të metaleve për lidhjen në dhomë gjumi ose si një aksesor për lojën e parë. Mbyllni kyçet e partnerit tuaj së bashku ose bashkojini ato në shtrat dhe zbuloni eksitimin e lidhjes dhe përmbajtjes së butë. E përkryer për të mbajtur partnerin tuaj në vend gjatë lojës. Përfshinë një çantë ruajtjeje prej sateni. Gjatësia 26.7 cm. Silver-colored. Materiali: Metal.

Availability: Në gjëndje SKU: 05050480000 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Koleksioni 50 Shades of Grey Pleasure
Prangat klasike të metaleve për lidhjen në dhomë gjumi ose si një aksesor për lojën e parë. Mbyllni kyçet e partnerit tuaj së bashku ose bashkojini ato në shtrat dhe zbuloni eksitimin e lidhjes dhe përmbajtjes së butë. E përkryer për të mbajtur partnerin tuaj në vend gjatë lojës. Përfshinë një çantë ruajtjeje prej sateni. Gjatësia 26.7 cm. Silver-colored. Materiali: Metal.

Pranga You are Mine

4,100 LEK

In stock