Set Fetish Restraint

4,800 LEK

Kufizues me cilësi të lartë të vendosur me një jakë, pranga dhe rrip të belit. Gjithçka mund të rregullohet me kopsat. Seti është i vërtetë për stilin e bukur, origjinal të dukjes së lëkurës – por është 100% vegan. Një theks i vërtetë për lojën e roleve dhe fantazitë e skllavërisë.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 24930121001 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kufizues me cilësi të lartë të vendosur me një jakë, pranga dhe rrip të belit. Gjithçka mund të rregullohet me kopsat. Seti është i vërtetë për stilin e bukur, origjinal të dukjes së lëkurës – por është 100% vegan. Një theks i vërtetë për lojën e roleve dhe fantazitë e skllavërisë.

Set Fetish Restraint

4,800 LEK

Out of stock