Fetish Restraint

6,400 LEK

Set i madh startues! Do të keni gjithçka që ju nevojitet për të paraqitur në botën e BDSM me këtë grup. Janë bëra të gjitha nga lëkura e imituar dhe ato ndihen shkëlqyeshëm. Gjithçka është e rregullueshme.

Availability: Në gjëndje SKU: 24928731001 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Set i madh startues! Do të keni gjithçka që ju nevojitet për të paraqitur në botën e BDSM me këtë grup. Janë bëra të gjitha nga lëkura e imituar dhe ato ndihen shkëlqyeshëm. Gjithçka është e rregullueshme.