Pranga Hand-Feet Chain

3,900 LEK

Lidhes kurth i duarve dhe kembeve nga mbrapa. Te gjitha prangat jane te perforcuara dhe per shkak te mbertheckave dhe litarit mbledhes te rregullueshme individualisht.

Availability: Në gjendje SKU: 05265410000 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Lidhes kurth i duarve dhe kembeve nga mbrapa. Te gjitha prangat jane te perforcuara dhe per shkak te mbertheckave dhe litarit mbledhes te rregullueshme individualisht. 100% poliamide.

Pranga Hand-Feet Chain

Pranga Hand-Feet Chain

3,900 LEK

In stock