Litar Fantasy Door Swing

6,100 LEK

Varese per tu vendosur ne dere. Dy litar te zinj, te rregullueshem ne permase me lak per krahet dhe kembet. Pesha maksimale 120 kg. Materiali: poliester. Maske sysh e perfshire.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05291840000 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Varese per tu vendosur ne dere. Dy litar te zinj, te rregullueshem ne permase me lak per krahet dhe kembet. Pesha maksimale 120 kg. Materiali: poliester. Maske sysh e perfshire.

Litar Fantasy Door Swing

Litar Fantasy Door Swing

6,100 LEK

Out of stock