Plug anal Inflatable

4,800 LEK

Trajnim anal për fillestarët dhe ekspertët! Përdoruesi do të ndihet mrekullisht i plotë me këtë prizë mahnitëse. Maja konike dhe sipërfaqja e butë prej kadifeje ndihmojnë rrëshqitjen e prizës shumë lehtë, ndërsa tapa parandalon që ajo të rrëshqasë shumë larg. Spina mund të fryhet lehtësisht me pompën e topit. Alsoshtë gjithashtu e lehtë të lëshosh ajrin sepse ka edhe një valvul praktik. Zorra është gjithashtu e lëvizshme dhe spina do të lëshojë ajrin ngadalë nëse zorra hiqet.

Availability: Në gjëndje SKU: 05362020000 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Trajnim anal për fillestarët dhe ekspertët! Përdoruesi do të ndihet mrekullisht i plotë me këtë prizë mahnitëse. Maja konike dhe sipërfaqja e butë prej kadifeje ndihmojnë rrëshqitjen e prizës shumë lehtë, ndërsa tapa parandalon që ajo të rrëshqasë shumë larg. Spina mund të fryhet lehtësisht me pompën e topit. Alsoshtë gjithashtu e lehtë të lëshosh ajrin sepse ka edhe një valvul praktik. Zorra është gjithashtu e lëvizshme dhe spina do të lëshojë ajrin ngadalë nëse zorra hiqet.