Pompe penisi Pipedream

3,100 LEK

Pompa klasike e penisit! Pompë transparente penisi me një pompë topi dhe valvul sigurie. Sipërfaqja e cilindrit me teksturë është e shkëlqyeshme për një përshtatje jo-shqip. Për burrat që duan trajnim efektiv të potencës. Me stimulim të këndshëm të thithjes – si gjatë një blowjob.

Availability: Në gjëndje SKU: 05434200000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Pompa klasike e penisit! Pompë transparente penisi me një pompë topi dhe valvul sigurie. Sipërfaqja e cilindrit me teksturë është e shkëlqyeshme për një përshtatje jo-shqip. Për burrat që duan trajnim efektiv të potencës. Me stimulim të këndshëm të thithjes – si gjatë një blowjob.

Pompe penisi Pipedream

3,100 LEK

In stock