Kukull Becky the Beginner

4,700 LEK

Becky me madhësi reale! Kjo kukull dashurie bie në sy për shkak të fytyrës dhe flokëve të saj të bukur të shtypur. Tri vrimat e kënaqësisë janë tërheqëse dhe të ngushta për argëtim maksimal.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05437130000 Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Becky me madhësi reale! Kjo kukull dashurie bie në sy për shkak të fytyrës dhe flokëve të saj të bukur të shtypur. Tri vrimat e kënaqësisë janë tërheqëse dhe të ngushta për argëtim maksimal.

Kukull Becky the Beginner

4,700 LEK

In stock