Kukull MILF

4,900 LEK

Një bukuri në përmasa natyrore! Kjo kukull seksi shquhet për shkak të fytyrës dhe flokëve të saj të bukur, të shtypur. Të tre vrimat e kënaqësisë janë mrekullisht të ngushta për argëtim maksimal.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05437300000 Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Një bukuri në përmasa natyrore! Kjo kukull seksi shquhet për shkak të fytyrës dhe flokëve të saj të bukur, të shtypur. Të tre vrimat e kënaqësisë janë mrekullisht të ngushta për argëtim maksimal.