Plug anal

3,500 LEK

Plug anal alumini zbukuruar me gur kristali. Forma e butë, e lëmuar lejon në depërtimin në pjesën anale shumë kollaj. Materiali i saj përshtatet kollaj me temperaturën e jashtme, dmth ësht plug i ftohtë, por gjatë aktit nxehet ose për tu përdorur në lojëra seksuale mund te vendoset ne frigorifer dhe merr ftohtësine menjëherë. Gjatësia: 7.2cm.

Availability: Vjen së shpejti SKU: ET124CLR Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Plug anal alumini zbukuruar me gur kristali. Forma e butë, e lëmuar lejon në depërtimin në pjesën anale shumë kollaj. Materiali i saj përshtatet kollaj me temperaturën e jashtme, dmth ësht plug i ftohtë, por gjatë aktit nxehet ose për tu përdorur në lojëra seksuale mund te vendoset ne frigorifer dhe merr ftohtësine menjëherë. Gjatësia: 7.2cm.

Plug anal

3,500 LEK

Out of stock