Kit Strapon Dildo Mistress FemDom Pegging

10,000 LEK

Kompleti Pegging i Mistress FemDom është perfekt për çiftet që kërkojnë një set të plotë për një aventurë emocionuese. Seti i lodrave seksi përbëhet nga një parzmore me rrip dildo silikoni dhe kapuç. Parzmore është e rregullueshme, kështu që gjithmonë ka një përshtatje të përsosur. Dildo i vogël është i butë dhe fleksibël dhe ka një majë të përkulur për stimulimin e prostatës. Kapaku është bërë nga materiali i butë dhe elastik dhe ka një mbyllje të blindve me mbushje, kështu që heq plotësisht shikimin e përdoruesit.

Availability: Në gjendje SKU: AF378 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Mund të kombinohet me:

Shtoni një stimulues për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Kompleti Pegging i Mistress FemDom është perfekt për çiftet që kërkojnë një set të plotë për një aventurë emocionuese. Seti i lodrave seksi përbëhet nga një parzmore me rrip dildo silikoni dhe kapuç. Parzmore është e rregullueshme, kështu që gjithmonë ka një përshtatje të përsosur. Dildo i vogël është i butë dhe fleksibël dhe ka një majë të përkulur për stimulimin e prostatës. Kapaku është bërë nga materiali i butë dhe elastik dhe ka një mbyllje të blindve me mbushje, kështu që heq plotësisht shikimin e përdoruesit.

Kit Strapon Dildo Mistress FemDom Pegging

10,000 LEK

In stock