Set Bondage

5,400 LEK

Set bondage: maske sysh, gojes ne nje lidhese 60 cm te rregullueshme ne permase, mini kamzhik lekure dhe 4 pranga per kycet e duarve dhe te kembeve. Secila me lidhese. Materiali: polipropilen, metal i kromuar, TPE.

Availability: Në gjendje SKU: 05282000000 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Set bondage: maske sysh, gojes ne nje lidhese 60 cm te rregullueshme ne permase, mini kamzhik lekure dhe 4 pranga per kycet e duarve dhe te kembeve. Secila me lidhese. Materiali: polipropilen, metal i kromuar, TPE.

Set Bondage

Set Bondage

5,400 LEK

In stock