Vibrator Three in One ZENN

10,400 LEK

Është një lodër me veprim të trefishtë, e përsosur që ju të dëshironi çfarëdo që dëshironi, mund ta shijoni si kurrë më parë. Është një vibrator që ka 7 mënyra dridhjeje dhe 5 mënyra thithjeje që kalojnë në të gjithë trupin tuaj, duke përfshirë zinxhirin anal të vendosur në pjesën e pasme të tij.

Availability: Në gjendje SKU: 210102 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Është një lodër me veprim të trefishtë, e përsosur që ju të dëshironi çfarëdo që dëshironi, mund ta shijoni si kurrë më parë. Është një vibrator që ka 7 mënyra dridhjeje dhe 5 mënyra thithjeje që kalojnë në të gjithë trupin tuaj, duke përfshirë zinxhirin anal të vendosur në pjesën e pasme të tij. Forma e saj është projektuar për stimulimin e plotë dhe të plotë të pikës G. Materialet e tij janë tepër të buta në silikoni të cilësisë së lartë dhe është i ripenisikueshëm me USB magnetike. Që ju të shijoni në çdo kohë motorët e tij bëjnë shumë pak zhurmë, askush nuk do ta dijë sekretin tuaj. • 100% i papërshkueshëm nga uji – Lehtë për t’u pastruar. Pas përdorimit, shpëlajeni ose fshijeni me një sapun dhe ujë të butë, ose provoni pastruesin e lodrave për një pastrim edhe më të shpejtë. Lëreni të thahet në ajër dhe ruajeni në një vend të pastër të matur për herën tjetër. Ne rekomandojmë lubrifikantë me bazë uji për shkak të materialit të kësaj lodre. Gjithmonë gati për të udhëtuar ose për t’u përdorur në banjë ose dush!

Masat:
Gjatësia totale: 210 mm
Gjatësia e futjes: 110 mm
Diametri: 40 mm
Pesha: 215g
Bërë nga material super i butë i shkallës mjekësore, hipoallergjik silikoni pa ftalate, me ndjesi të ngjashme me lëkurën. Është 100% miqësor ndaj trupit, pa erë dhe ju jep ndjesi të butë dhe komode.
Ngjyra: Rozë
Me 7 mënyra të ndryshme dridhjeje dhe 5 mënyra thithjeje dhe penisikim magnetik nëpërmjet USB-së për më shumë rehati

Vibrator Three in One ZENN

10,400 LEK

In stock