-30%

Dildo Wild thing blue

Çmimi origjinal qe: 7,800 LEK.Çmimi i tanishëm është: 5,460 LEK.

E butë dhe e butë për ndjenja të mahnitshme!
Dilldo fleksibël Wild Thing nga Dillio Platinum është në një dizajn të bukur, klasik dhe të lakuar mrekullisht me brazda të theksuara stimuluese.

Availability: Në gjendje SKU: 50020360000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Preferohet bashkë me:

Shtoni një lubrifikat për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

 

Dildo me një filxhan thithës të fortë
Mrekullueshëm i lakuar, fleksibël dhe i përkulur
Brazdat e theksuara stimuluese
E përputhshme me rrip – perfekt për Body Dock SE
Silikoni me cilësi të lartë, i trajtuar me platin

E butë dhe e butë për ndjenja të mahnitshme!
Dilldo fleksibël Wild Thing nga Dillio Platinum është në një dizajn të bukur, klasik dhe të lakuar mrekullisht me brazda të theksuara stimuluese. Dildo gjithashtu mund të ngjitet mirë në çdo sipërfaqe të lëmuar dhe për këtë arsye bën të mundur argëtimin pa duar. Dildo është gjithashtu i pajtueshëm me rripat dhe parzmoret.

Është bërë nga silikoni i trajtuar me platin. Ky material i pastër, i sigurt për ushqim, pa erë dhe pa shije përdoret për qëllime mjekësore dhe është i përsosur për njerëzit me alergji! Ky material ndihmon që dildo të jetë mrekullisht e ngurtë dhe e fortë pa e humbur fleksibilitetin e saj. Silikoni i butë prej kadifeje ndihet i lëmuar dhe mund të futet lehtësisht.

Gjatësia e plotë 19,7 cm, gjatësia e futjes 17,8 cm, Ø 3,5 cm.
Silikoni.

Dildo Wild thing blue

Çmimi origjinal qe: 7,800 LEK.Çmimi i tanishëm është: 5,460 LEK.

In stock