-30%

Vibrator Je Joue – Juno Flex – Classic

Çmimi origjinal qe: 14,900 LEK.Çmimi i tanishëm është: 10,430 LEK.

Çdo trup i vetëm është i ndryshëm. Juno Flex është projektuar me këtë në mendje, duke ditur që çdo person do të ketë pika kënaqësie paksa të ndryshme.

Availability: Në gjendje SKU: 3056 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Çdo trup i vetëm është i ndryshëm. Juno Flex është projektuar me këtë në mendje, duke ditur që çdo person do të ketë pika kënaqësie paksa të ndryshme. Përkulja e Juno Flex në pozicione të ndryshme do t’ju lejojë të eksploroni zona të ndryshme të trupit tuaj për ndjesi krejtësisht të reja. Teknologjia Body Flex do të thotë se lodra do të lëvizë me trupin tuaj, kështu që eksplorimi i pozicioneve të reja dhe teknikave të masturbimit është i rehatshëm dhe i lehtë. Kurba e brendshme ka një skaj të butë për ata që kërkojnë stimulim të synuar të pikës g, ndërsa maja më e sheshtë ka këndin perfekt për stimulim të fuqishëm dhe të jashtëm të klitorit. Juno Flex është i pajisur me 5 shpejtësi dhe 7 modele vibrimi.

Majë e mprehtë
Motor i fuqishëm
Konturet e lëmuara
Stimulimi i synuar i pikës g
Teknologjia e përkuljes së trupit
Material super i bute

Vibrator Je Joue – Juno Flex – Classic

Çmimi origjinal qe: 14,900 LEK.Çmimi i tanishëm është: 10,430 LEK.

In stock