-30%

Vibrator G-Spot More than Perfect

Çmimi origjinal qe: 9,600 LEK.Çmimi i tanishëm është: 6,720 LEK.

Kjo atmosferë e boshtit me llambë të përkulur është e grumbulluar me një llambë që rreshtohet vertikalisht mbi një motor të fuqishëm. Sferat kremoze të lëmuara silikoni përshtaten kudo që dëshironi stimulim, modeli i tyre i madhësisë jokonvencionale ju jep mundësi kënaqësie lart e poshtë boshtit.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 210099 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kjo atmosferë e boshtit me llambë të përkulur është e grumbulluar me një llambë që rreshtohet vertikalisht mbi një motor të fuqishëm. Sferat kremoze të lëmuara silikoni përshtaten kudo që dëshironi stimulim, modeli i tyre i madhësisë jokonvencionale ju jep mundësi kënaqësie lart e poshtë boshtit. Mbërtheni mirë me bazën e dorezës me teksturë dhe shijoni fleksibilitetin në gjatësi që lejon lodrën të lëvizë butësisht me trupin tuaj. Kthejeni dhomën tuaj të gjumit në një klub rave me lodrën që ndriçon kënaqësinë tuaj! Lëreni boshtin dhe majën të lundrojnë në lojën tuaj me një kokë të harkuar butësisht të krijuar për të goditur pikën G çdo herë. Jaka me shirita gudulis gjatë rrugës për një ndjenjë magjepsëse dhe ju zgjidhni nga 25 shpejtësi të fuqishme. I ripenisikueshëm, i përfshirë kabllo USB. • I papërshkueshëm nga uji për pastrim të thjeshtë. Shmangni zhytjen plotësisht në ujë dhe futjen e ujit në prizën DC ose përreth ndërfaqes. Ne rekomandojmë përdorimin e një pastrues lodrash. Ato janë të formuluara posaçërisht për të trajtuar çdo mikrob ose bakter në lodrën tuaj seksuale pa lënë mbetje të dëmshme që mund të irritojnë pjesët tuaja të ndjeshme.

Matjet:
Gjatësia totale: 195 mm
Gjatësia e futjes: 125 mm
Diametri: 36 mm
Pesha: 145g
Bërë nga material super i butë i shkallës mjekësore, hipoallergjik silikoni pa ftalate, me ndjesi të ngjashme me lëkurën. Është 100% miqësor ndaj trupit, pa erë dhe ju jep ndjesi të butë dhe komode.
Ngjyra: E gjelbër mente
Me 25 shpejtësi të fuqishme për të zgjedhur dhe penisikim magnetik nëpërmjet USB-së për më shumë rehati – kablli i përfshirë

Vibrator G-Spot More than Perfect

Çmimi origjinal qe: 9,600 LEK.Çmimi i tanishëm është: 6,720 LEK.

Out of stock