-30%

Vibrator Shunga Sanya

Çmimi origjinal qe: 21,000 LEK.Çmimi i tanishëm është: 14,700 LEK.

Kënaqësi e pastër luksoze për kërkuesit!
Vibratori luksoz Sanya nga Shunga vjen me një dizajn të sofistikuar dhe elegant me një dorezë ergonomike për kontroll të lehtë.

Availability: Në gjendje SKU: 54011190000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator luksoz – i lehtë për t’u përdorur
Dorezë ergonomike për kontroll të përsosur
Bosht fleksibël, me teksturë të butë
10 mënyra dridhjesh në 5 shpejtësi
Modalitete me ekran LED me ngjyra të ndryshme
Motor i fuqishëm dhe i qetë (40 dB)
Me një bllokues butoni – perfekt për udhëtime
I papërshkueshëm nga uji
Silikoni i butë i mëndafshtë
E ringarkueshme – kabllo USB i përfshirë

Kënaqësi e pastër luksoze për kërkuesit!
Vibratori luksoz Sanya nga Shunga vjen me një dizajn të sofistikuar dhe elegant me një dorezë ergonomike për kontroll të lehtë. Bukur fleksibël dhe i bërë nga silikoni i cilësisë mjekësore, Sanya e butë në formë të mëndafshtë përshtatet në mënyrë të përkryer me trupin dhe lëvizjet gjatë stimulimit. Teksturat e tij të buta përmirësojnë tërësisht masazhin intim. Komoditet ekskluziv për kënaqësi maksimale!

Një motor i fuqishëm, por i qetë (40dB) ofron kënaqësi të matur dhe shumë të larmishme me 10 mënyra dridhjesh në 5 shpejtësi. Modalitetet mund të kontrollohen veçmas me prekjen e një butoni në dorezën sensuale me ndriçim LED. Çdo modalitet vibrimi ndizet me një ngjyrë të ndryshme. Me kyçjen praktike të butonave, Sanya është një shoqërues ideal i udhëtimit. Mund të përdoret gjithashtu në banjë dhe dush, falë dizajnit të tij të papërshkueshëm nga uji.

I ripenisikueshëm – i përfshirë kabllo USB për penisikim.
Përfshin një çantë magazinimi me cilësi të lartë.
Të gjitha në një paketë të bukur – dhurata ideale!

18,5 cm x 5 cm x 3,8 cm.
Pesha 172 g.
Silikoni, ABS.

Vibrator Shunga Sanya

Çmimi origjinal qe: 21,000 LEK.Çmimi i tanishëm është: 14,700 LEK.

In stock