-30%

Vibrator Shunga Aiko

Çmimi origjinal qe: 17,200 LEK.Çmimi i tanishëm është: 12,040 LEK.

Vibrator i dyfishtë luksoz Aiko nga Shunga në një dizajn të sofistikuar, elegant me 2 gishta vibrues fleksibël. Njëkohësisht stimulon vaginën dhe klitorisin gjatë lojës solo ose konkretisht thithkat, testikujt, penisin, etj kur përdoret me partnerin.

Availability: Në gjendje SKU: 54010970000 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator i dyfishtë luksoz
Me 2 gishta vibrues fleksibël
Me formë ergonomike në mënyrë perfekte
Stimulon vaginën dhe klitorisin në të njëjtën kohë
Stimulimi i hotspot-it gjatë argëtimit solo dhe çift
10 mënyra dridhjesh në 5 shpejtësi
Modalitete me ekran LED me ngjyra të ndryshme
2 motorë të fuqishëm e të qetë (40 dB)
Me një bllokues butoni – perfekt për udhëtime
I papërshkueshëm nga uji
Silikoni i butë i mëndafshtë
E ringarkueshme – kabllo USB i përfshirë
Paketim me cilësi të lartë (dhuratë).

Kënaqësi e pastër luksoze për kërkuesit!
Vibrator i dyfishtë luksoz Aiko nga Shunga në një dizajn të sofistikuar, elegant me 2 gishta vibrues fleksibël. Njëkohësisht stimulon vaginën dhe klitorisin gjatë lojës solo ose konkretisht thithkat, testikujt, penisin, etj kur përdoret me partnerin. E formuar në mënyrë perfekte në mënyrë ergonomike dhe e bërë nga silikoni i cilësisë mjekësore, Aiko i butë në formë të mëndafshtë përshtatet në mënyrë të përkryer me trupin dhe lëvizjet. Komoditet ekskluziv për kënaqësi maksimale!

2 motorë të fuqishëm, por të qetë (40dB) ofrojnë kënaqësi të matur dhe shumë të larmishme me 10 mënyra dridhjesh në 5 shpejtësi. Modalitetet mund të kontrollohen veçmas drejtpërdrejt në lodër me prekjen e një butoni. Çdo modalitet vibrimi ndizet (LED) në mënyrë sensuale në një ngjyrë të ndryshme në elementin dekorativ ngjyrë ari në qendër. Me kyçjen praktike të butonave, Aiko është një shoqërues ideal i udhëtimit. Mund ta përdorni edhe në banjë ose dush, falë dizajnit të tij të papërshkueshëm nga uji.

I ripenisikueshëm – i përfshirë kabllo USB për penisikim.
Përfshin një çantë magazinimi me cilësi të lartë.
Të gjitha në një paketë të bukur – dhurata ideale!

10,8 cm x 6,5 cm x 3,2 cm.
Pesha 100 g.
Silikoni, ABS.

Vibrator Shunga Aiko

Çmimi origjinal qe: 17,200 LEK.Çmimi i tanishëm është: 12,040 LEK.

In stock