Vibrator Satisfyer Pro2+

9,900 LEK

Përjetoni orgazmat përfundimtare të klitorit me këtë përmirësim të Satisfyer Pro 2 Plus klasik. Satisfyer Pro 2+ do t’ju bëjë të dridheni me një kombinim të valëve të presionit dhe dridhjeve.

Availability: Në gjendje SKU: 360052 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Përjetoni orgazmat përfundimtare të klitorit me këtë përmirësim të Satisfyer Pro 2 Plus klasik. Satisfyer Pro 2+ do t’ju bëjë të dridheni me një kombinim të valëve të presionit dhe dridhjeve. Lëreni teknologjinë tonë thellësisht stimuluese Airpulse t’ju katapultojë në një botë krejtësisht të re, ndërsa dridhjet ju japin kënaqësi të mahnitshme. Buza e kokës së butë të aplikimit dridhet dhe përfshin klitorisin tuaj me dyfishin e intensitetit. Ju mund të kontrolloni 10 programe të mrekullueshme të dridhjeve nëpërmjet një butoni të veçantë dhe 11 nivele të valëve të presionit mund të gjenden në vendin e zakonshëm në mes të pajisjes. Ofron pafundësisht shumë kombinime të ndryshme të këndshme për mirëqenien tuaj seksuale.

Përveç dy programeve të kontrollueshme veçmas për valët e presionit dhe dridhjet, Satisfyer Pro 2+ vjen në një strehë të papërshkueshme nga uji. Pavarësisht nëse jeni mes çarçafëve ose në vaskë – ky xhevahir i vogël është fleksibël, duke i dhënë klitës suaj kulme befasuese pavarësisht se ku jeni. Mundësohet nga dy motorë, të cilët mund t’i penisikoni lehtësisht përmes një penisikuesi USB.

Dizajni i Satisfyer Pro 2+ të ri kombinon ar rozë me stil dhe stil me një formë të përditësuar dhe të hollë. Është projektuar me kthesa ergonomike që përshtaten në mënyrë të përkryer në dorën tuaj, ndërsa koka tepër e gjerë e lë klitorisin tuaj me motorët e saj të qetë. Provojeni këtë perlë me një nga lubrifikantët tanë me bazë uji nëse vërtet dëshironi të arrini majat e kënaqësisë.

Lubrifikantët tanë klasikë, ftohës dhe ngrohës do t’ju japin goditjen e duhur çdo herë me Satisfyer Pro 2+. Pasi valët e fundit të orgazmës suaj të jenë zbehur, mund ta pastroni pajisjen tuaj lehtësisht me sapun dhe ujë ose me pastruesin tonë dezinfektues të pajisjes së mirëqenies seksuale. Çfarë po pret? Merrni këtë pajisje mahnitëse të mirëqenies seksuale tani dhe nuk do të mund ta imagjinoni kurrë jetën pa të.

Stimulimi i njëkohshëm i klitorisit duke përdorur valë presioni dhe dridhje
11 intensitetet e valëve të presionit dhe 10 programet e dridhjeve ofrojnë shumëllojshmëri për kënaqësinë përfundimtare
Falë përfundimit të saj të papërshkueshëm nga uji (IPX7), kjo lodër mund të përdoret në mënyrë të sigurt në ujë dhe është e lehtë për t’u pastruar
2 Motorë të kontrollueshëm veçmas
Modaliteti i pëshpëritjes
Silikoni miqësor ndaj lëkurës
Lehtë për t’u pastruar
Bateri litium-jon
Përfshirë kabllon magnetike të penisikimit USB
Përmasat: 16,4 x 4,5 x 6,3 cm

Vibrator Satisfyer Pro2+

9,900 LEK

In stock