-30%

Vibrator Licking Gspot

5,208 LEK

Maja e tij në formë penisi ju mbush me ndjesi të gjalla. Ndërkohë, klitori juaj mund të ndjejë të njëjtin nivel intensiteti ose edhe më shumë, falë gjuhës së tij vibruese. Kjo lodër madhështore është projektuar për g-spọt stịmulatịon & klitoral  sọlo plạy, ose pẹrfekt për të përdorur me partner.

Availability: Në gjendje SKU: 210037 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Maja e tij në formë penisi ju mbush me ndjesi të gjalla. Ndërkohë, klitori juaj mund të ndjejë të njëjtin nivel intensiteti ose edhe më shumë, falë gjuhës së tij vibruese. Kjo lodër madhështore është projektuar për g-spọt stịmulatịon & klitoral  sọlo plạy, ose pẹrfekt për të përdorur me partner.

Motor i fuqishëm, afatgjatë dhe i qetë me modalitetin e dridhjeve me 12 frekuenca.
100% i papërshkueshëm nga uji për argëtim në vaskë dhe pastrim të lehtë.
Dridhje deri në 45 minuta të vazhdueshme.
USB i ripenisikueshëm – kablli i përfshirë.
Silikoni i sigurt për trupin dhe ultra-higjienik. Është 100% miqësor ndaj trupit, pa erë dhe ofron ndjesi prekjeje të ngjashme me lëkurën.
Gjatësia totale: 200 mm
Diametri: 38 mm
Pesha: 221 g
Materiali: Silic ABS
Ngjyra: Rozë

Vibrator Licking Gspot

5,208 LEK

In stock