-30%

Vibrator Secret Lover

Çmimi origjinal qe: 7,560 LEK.Çmimi i tanishëm është: 5,292 LEK.

Nëse ju pëlqen thithja erotike dhe ndjesitë e seksit oral, kjo është lodra perfekte për ju: Me 10 frekuenca thithjeje dhe një motor me dridhje të dyfishtë që masazhon klitorisin tuaj me impulse valësh presioni që “thithin” në klitorisin tuaj, duke e bërë atë më të ndjeshëm ndaj stimulim i pabesueshëm.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 210019 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Nëse ju pëlqen thithja erotike dhe ndjesitë e seksit oral, kjo është lodra perfekte për ju: Me 10 frekuenca thithjeje dhe një motor me dridhje të dyfishtë që masazhon klitorisin tuaj me impulse valësh presioni që “thithin” në klitorisin tuaj, duke e bërë atë më të ndjeshëm ndaj stimulim i pabesueshëm. Gjithashtu perfekt për thithkat dhe lojërat solo.

Motor i fuqishëm afatgjatë dhe i heshtur me një modalitet vibrimi me 10 frekuenca.
100% i papërshkueshëm nga uji për argëtim në vaskë dhe pastrim të thjeshtë.
Ky vibrator i vogël perfekt është mjaft i lehtë, i përshtatshëm për të qenë shoqëruesi juaj i udhëtimit.
USB i ripenisikueshëm – kablli i përfshirë.
Silikoni i sigurt për trupin dhe ultra higjienik. Është 100% i përshtatur për trupin, pa erë dhe ofron ndjesi prekjeje të ngjashme me lëkurën.
Gjatësia totale: 59 mm
Diametri: 37 mm
Pesha: 92 g
Materiali: Silikoni, ABS
Ngjyra: Rozë

Vibrator Secret Lover

Çmimi origjinal qe: 7,560 LEK.Çmimi i tanishëm është: 5,292 LEK.

Out of stock