Vibrator Le Wand Petite Rechargable

22,500 LEK

Fitues i çmimeve FEMTECH për shëndetin e grave, masazhi vibrues Le Wand Petite është më i vogël në përmasa, por i madh në fuqi. Ky version më i vogël i shkopit tonë ikonik dhe të fuqishëm përmban 10 shpejtësi dridhjesh të zhurmshme dhe 6 modele dridhjesh.

Availability: Në gjendje SKU: 380208 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Fitues i çmimeve FEMTECH për shëndetin e grave, masazhi vibrues Le Wand Petite është më i vogël në përmasa, por i madh në fuqi. Ky version më i vogël i shkopit tonë ikonik dhe të fuqishëm përmban 10 shpejtësi dridhjesh të zhurmshme dhe 6 modele dridhjesh. Dizajni i lëmuar dhe elegant ofron dridhje të fokusuar në kokën e shkopit. Madhësia miqësore për përdoruesit e Le Wand Petite është e mrekullueshme për ata që janë të rinj në masazhues vibrues. Dizajni i lehtë, i ripenisikueshëm USB dhe i përshtatshëm për dush e bëjnë atë një shoqërues të përsosur udhëtimi për ata që nuk duan të largohen nga shtëpia pa vibratorin e tyre të preferuar të stilit të shkopit. Le Wand Petite është një komplet gati për udhëtime që përmban një kokë silikoni të sigurt për trupin, qafë fleksibël, këllëf të përshtatshëm udhëtimi dhe paketim bukur të dhurueshëm.

Bërë nga silikoni 100% i sigurt për trupin
10 Intensitete dridhjesh jashtëzakonisht të fuqishme
6 Modele vibrimi
Pa tela dhe me USB te ripenisikueshme
Qafë fleksibël
Dush miqësore
Vjen me një bravë udhëtimi
Përfshin kuti të përshtatshme udhëtimi dhe udhëzues kënaqësie
Paketim luksoz për dhurata
Materialet: Silikoni i sigurt për trupin dhe ABS
Madhësia: 254 (H) x 47 (D) mm
Diametri: 43,5 mm / 1,71 inç
Diametri i qafës: 18.8 mm / 0.74 inç
Perimetri: 153 mm / 6,02 inç
Pesha: 0,47 lbs / 215 g
Bateria: 340 mAh
Koha e penisikimit: 2 orë
Koha e përdorimit: 1 orë
Niveli maksimal i zhurmës: < 72 dB
Ndërfaqja: Kontroll me 3 butona
Nivelet e intensitetit: 10
Mënyrat e dridhjeve: 6
Fitues i shumë vlerësimeve për lodrat e seksit, duke përfshirë çmimet prestigjioze FEMTECH për Shëndetin e Grave, Le Wand Petite është një vibrator i ripenisikueshëm i shkopit me përmasa të vogla, por i MADH me fuqi.

Me 6 modele pulsimi, 10 intensitete dridhjesh dhe 4 nuanca elegante ngjyrash, Le Wand Petite është gjithsesi fuqia si OG Le Wand.

E përshtatur për njerëzit që janë të rinj në vibratorët e shkopit, Le Wand Petite ofron po aq potencial kënaqësie partneriteti sa gjatë lojës solo. Doreza e gjatë, koka fleksibël dhe dizajni i lehtë i lejojnë partnerit tuaj të stimulojë lehtësisht klithën tuaj, tumën pubike ose pikat e nxehta të vështira për t’u arritur gjatë seksit.

I sigurt për trupin, pa kabllo dhe i përshtatshëm për dush, Le Wand Petite është një shkop i gjithanshëm që mund të ripenisikohet nga USB dhe përmban një bllokues të zgjuar udhëtimi për aventura orgazmike në lëvizje! Kombinoje Petite me shtojcat e reja të silikonit me shkop për stimulim euforik të brendshëm dhe të jashtëm.

A është masazhi vibrues i ripenisikueshëm Le Wand Petite i papërshkueshëm nga uji?
Jo, nuk është projektuar për t’u zhytur nën ujë. Megjithatë, është i papërshkueshëm nga spërkatjet dhe i sigurt për t’u përdorur në dush. Për të shmangur goditjen elektrike dhe dëmtimin e lodrës, kontrolloni nëse porta e penisikimit është e thatë përpara se ta penisikoni.

Si duhet ta pastroj masazhuesin vibrues të ripenisikueshëm Le Wand Petite?
Zona e përdorimit duhet të pastrohet me një sapun të butë antibakterial, të shpëlahet me ujë të ngrohtë dhe të lihet të ajroset ose të thahet. Ju gjithashtu mund të përdorni një pastrues lodrash seksi direkt në lodër, ta fshini me një leckë të lagur ose me një shpëlarje të shpejtë pas aplikimit të pastruesit, dhe me ajër ose thajeni. Jini të kujdesshëm rreth portës së penisikimit të pajisjes kur pastroni artikullin.

Si duhet ta ruaj masazhuesin vibrues të ripenisikueshëm Le Wand Petite?
Pas pastrimit, lëreni masazhuesin vibrues të ripenisikueshëm Le Wand Petite të thahet në ajër. Më pas, vendoseni në çantën e magazinimit të përfshirë me lodrën dhe futeni në sirtarin/kutinë tuaj me thesare.

Masazheri vibrues i ripenisikueshëm Le Wand Petite është i destinuar për përdorim të jashtëm apo të brendshëm?
Masazheri vibrues i ripenisikueshëm Le Wand Petite është krijuar për të ofruar stimulim në pjesën e jashtme të trupit. Shikoni koleksionin tonë të bashkëngjitjes për t’i shtuar teksturë dridhjes ose për ta kthyer atë në një vibrator të brendshëm.

Vibrator Le Wand Petite Rechargable

22,500 LEK

In stock