Dildo Dr.Skin 6 inch

3,800 LEK

Dr. Sensa Feel Plus, i krijuar me densitet të trefishtë, për një përvojë të mahnitshme dhe të pashembullt, Dr. Skin Plus Posable Dildos kanë një bazë të fuqishme thithëse që siguron në shumicën e sipërfaqeve të sheshta e të pastra dhe janë të pajtueshme me parzmore!

Availability: Vjen së shpejti SKU: 331734 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Dr. Sensa Feel Plus, i krijuar me densitet të trefishtë, për një përvojë të mahnitshme dhe të pashembullt, Dr. Skin Plus Posable Dildos kanë një bazë të fuqishme thithëse që siguron në shumicën e sipërfaqeve të sheshta e të pastra dhe janë të pajtueshme me parzmore! Bërë nga X5 Superior TPE i sigurt për trupin, Dr. Skin Plus Posable Dildos janë pa ftalate, pa aroma dhe pa lateks. Do t’ju shohë tani Dr.

Sensa Feel Plus Inxhinieri me densitet të trefishtë
Ultra e butë, por e drejtë dhe e mundshme
Baza e fortë e filxhanit të thithjes
Rrip në përputhje
Boshti i mundshëm lëviz me trupin tuaj për kënaqësinë tuaj
Testuar në laborator dhe verifikuar që nuk përmban gjëra të këqija
Silikoni, me bazë uji, lubrifikues hibrid i sigurt
Gjatësia 6,5 inç / 16,5 cm
Gjatësia e futshme 6 inç / 15,2 cm
Gjerësia 1,5 inç / 3,8 cm

Dildo Dr.Skin 6 inch

3,800 LEK

In stock