Vibrator DUO Julia Sparkling

10,000 LEK

Ky vibrator duo ka një formë që është provuar të jetë popullore dhe efektive, me një bosht të lakuar dhe një stimulues mjaft të madh të klitorisit i cili gjithashtu ka një formë të lakuar. Dy motorë të veçantë nxisin dridhjet.

Availability: Në gjendje SKU: 21964 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky vibrator duo ka një formë që është provuar të jetë popullore dhe efektive, me një bosht të lakuar dhe një stimulues mjaft të madh të klitorisit i cili gjithashtu ka një formë të lakuar. Dy motorë të veçantë nxisin dridhjet. Megjithatë, Julia ofron më shumë: ky vibrator i dyfishtë ka një motor të tretë që e bën atë të lëvizë përpara dhe mbrapa. Funksioni i lëkundjes do t’ju kënaqë me këtë lloj stimulimi të mrekullueshëm shtesë përveç dridhjeve!

Vibrator Duo Julia është bërë nga silikoni i butë i ngurtë dhe ABS. Pa lateks dhe pa ftalate, i sigurt për trupin. Vibi përmban 3 motorë për të fuqizuar 3 shpejtësitë e dridhjeve dhe 7 ritme në majë dhe në stimuluesin e klitorit, plus 3 shpejtësitë e lëkundjes (lëvizjet mbrapa-mbrapa) në krye. Funksionimi është i lehtë me 3 butona. Julia mund të përdoret në dush ose vaskë, pasi ajo është plotësisht e papërshkueshme nga uji. Vibe duo është e ripenisikueshme me kabllon magnetike USB të përfshirë.

Vibrator Duo
3 Motorë
Dridhjet në stimuluesin e sipërm dhe të klitorit: 3 shpejtësi dhe 7 ritme
Lëkundje: 3 shpejtësi
Funksionim i lehtë me 3 butona
IPX7 I papërshkueshëm nga uji
E ripenisikueshme
Kabllo USB magnetike e përfshirë
Gjatësia 21,6 cm
Gjerësia 3,94 cm x 6,82 cm

Vibrator DUO Julia Sparkling

10,000 LEK

In stock