-30%

Vibrator Joddy Mini Dinky

5,320 LEK

Ky mini vibrator nga etiketa Dinky quhet Jody F.. Ai përmban kreshta stimuluese që janë të mira për të gjitha llojet e punëve të kënaqshme në të gjitha llojet e zonave erogjene.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 21963 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky mini vibrator nga etiketa Dinky quhet Jody F.. Ai përmban kreshta stimuluese që janë të mira për të gjitha llojet e punëve të kënaqshme në të gjitha llojet e zonave erogjene.

Mini vibrator Jody F
Kreshta stimuluese
Me 3 shpejtësi dridhjesh dhe 7 ritme
Bërë nga silikoni i butë i ngurtë dhe ABS
I sigurt për trupin, pa latex, pa ftalate
Funksionim i lehtë me një buton
I papërshkueshëm nga uji IPX7
E ripenisikueshme
Kabllo USB magnetike e përfshirë
Përmasat Gjatësia 12,0 cm, Gjerësia 3,2 cm, Lartësia 3,2 cm
Dhe mbani mend atë që çdo mekanik do të thotë herë pas here, mashkull apo femër: Boshti ka nevojë për lubrifikim!

Vibrator Joddy Mini Dinky

5,320 LEK

In stock