Vibrator Evolved Remote Rabbit

13,000 LEK

Ejani në rrethin e plotë me një kombinim të shijshëm të telekomandës së rrotullimit dhe dridhjeve! Një kokë boshti rrotullues rrotullohet me shpejtësinë tuaj të preferuar prej 7 ndërsa veshët vibrues të lepurit lirohen në klitin tuaj!

Availability: Në gjendje SKU: 840640 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ejani në rrethin e plotë me një kombinim të shijshëm të telekomandës së rrotullimit dhe dridhjeve! Një kokë boshti rrotullues rrotullohet me shpejtësinë tuaj të preferuar prej 7 ndërsa veshët vibrues të lepurit lirohen në klitin tuaj! Të dy motorët punojnë së bashku për të ndërtuar dëshirën tuaj të ngadaltë dhe të qëndrueshme – atëherë kur të jeni gati për më shumë, mund të aktivizoni modalitetin turbo 10 sekonda për një kulm me bubullimë me shpejtësi maksimale! Është kënaqësi e pastër me një rrotullim unik, madje edhe nën ujë pasi është plotësisht i zhytshem. Pastroni me pastrues lodrash dhe ujë të ngrohtë.

 • Vrima rrotulluese e lepurit me modalitetin turbo
 • 7 shpejtësi rrotulluese të kokës
 • 7 Shpejtësitë vibruese të lepurit të klitorit
 • Motorët punojnë së bashku
 • Modaliteti Turbo për 10 sekonda fuqi maksimale
 • Bosht me teksturë
 • Baza e fuqishme e filxhanit të thithjes për lojë pa duar
 • Bërë nga silikoni i butë kremoz
 • Telekomanda e bërë nga plastika ABS
 • Funksiononi drejtpërdrejt nga telekomanda ose lodra
 • LED në lodër ndriçon butonat kur përdoret
 • I papërshkueshëm nga uji dhe i zhytur
 • Pa ftalate dhe lateks
 • I ripenisikueshëm, i përfshirë kabllo USB
 • Telekomanda përdor 1 bateri AAA, e pa përfshirë
 • Lodra HxDxW: 8,05 x 3,17 x 1,74 inç / 20,4 x 8 x 4,4 cm
 • Telekomanda HxDxW: 2,82 x 1 x 1,52 inç / 7,1 x 2,5 x 3,8 cm
 • Gjatësia e futshme 5,5 inç / 13,9 cm
 • Gjerësia e futshme 1,65 inç / 4,1 cm

Vibrator Evolved Remote Rabbit

13,000 LEK

In stock