-20%

Unazë penisi me vibrim Rabbit EasyToys

Çmimi origjinal qe: 2,900 LEK.Çmimi i tanishëm është: 2,320 LEK.

Kjo unazë e fuqishme penisi është stimuluesi i përsosur për ju dhe partnerin tuaj! Me këtë unazë penisi silikoni, të dy mund të shijoni një ereksion afatgjatë që do të thotë se mund të vazhdoni më gjatë. Në krye ka një stimulues shtesë me veshë Lepuri dhe një mini vibrator plumbi i lëvizshëm që stimulon klitorisin, në mënyrë që edhe partneri juaj të arrijë një orgazmë të mrekullueshme.

Availability: Në gjendje SKU: ET857BLK Kategori: , Etiketa: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Kjo unazë e fuqishme penisi është stimuluesi i përsosur për ju dhe partnerin tuaj! Me këtë unazë penisi silikoni, të dy mund të shijoni një ereksion afatgjatë që do të thotë se mund të vazhdoni më gjatë. Në krye ka një stimulues shtesë me veshë Lepuri dhe një mini vibrator plumbi i lëvizshëm që stimulon klitorisin, në mënyrë që edhe partneri juaj të arrijë një orgazmë të mrekullueshme.

Vibratori i plumbave funksionon me 3 bateri x LR41 që zëvendësohen lehtë nëse nevojitet. Ekziston një buton i lehtë për t’u ndezur dhe fikur në anën e plumbit.

Unazë penisi me vibrim Rabbit EasyToys

Çmimi origjinal qe: 2,900 LEK.Çmimi i tanishëm është: 2,320 LEK.

In stock