-30%

Heather Owens Mega Masturbator

13,650 LEK

Heather Owens Mega Masturbator është një masturbator me pamje dhe ndjenjë realiste i cili është i pajisur me një hapje vaginale dhe anusore.

Availability: Vjen së shpejti SKU: FWB013 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Heather Owens Mega Masturbator është një masturbator me pamje dhe ndjenjë realiste i cili është i pajisur me një hapje vaginale dhe anusore. Ky masturbator është bërë nga TPR i cili ndihet i butë por i fortë. Të dyja hapjet kanë shirita në brendësi që siguron stimulim intensiv të penisit. Përdorni lubrifikant me bazë uji për një ndjenjë komode.

Pas përdorimit është e lehtë të pastrohet masturbatori: derdhni me kujdes ujë të vakët nëpër vrima dhe përdorni një sapun antibakterial ose pastrues lodrash dhe thajeni me një leckë pa garzë. Më pas, lëreni materialin të thahet mirë dhe ruajeni masturbatorin në një vend pa pluhur.

Heather Owens Mega Masturbator

13,650 LEK

Out of stock