Strap-on Dildo Blaze Deluxe

6,000 LEK

Një parzmore e butë, e rehatshme për t’u veshur me një dildo të ndashme. Parzmore ka rripa kofshë dhe beli që janë plotësisht të rregullueshme me kapëse plastike. Dildo e këmbyeshme me vena dhe glans është bërë nga PVC pa ftalate dhe mund të ngjitet në parzmore me butona të këputur.

Availability: Në gjendje SKU: 21641 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Mund të kombinohet me:

Shtoni një stimulues për të maksimizuar përvojën tuaj.

Përshkrim

Një parzmore e butë, e rehatshme për t’u veshur me një dildo të ndashme. Parzmore ka rripa kofshë dhe beli që janë plotësisht të rregullueshme me kapëse plastike. Dildo e këmbyeshme me vena dhe glans është bërë nga PVC pa ftalate dhe mund të ngjitet në parzmore me butona të këputur.

Parzmore me dildo të ndashme
Rripat e kofshëve dhe belit, plotësisht të rregullueshme me kapëse plastike
Dildo i këmbyeshëm, i bërë nga PVC pa ftalate, mund të ngjitet në parzmore me butona të këputur
Përfshirë 2 unaza fleksibël: 4,0 dhe 4,5 cm duke bërë të mundur ngjitjen e disa madhësive të dildos
Dimensionet e dildos: diametri 4 cm, gjatësia 13 cm

Strap-on Dildo Blaze Deluxe

6,000 LEK

In stock