Masturbator anal The girl next door Layla

2,000 LEK

Masturbator me teksturë super të butë dhe realiste brenda për ndjesi emocionuese. Layla është vajza fqinje që ju ndez! E bërë nga TPE afatgjatë dhe me ndjesi reale, Layla ka një anus të ngushtë dhe një tunel dashurie të shtrirë. Fundi i kupës ABS mund të hapet ose mbyllet për të krijuar thithje. Kupa e lehtë për kapje ka një kapak higjienik. I sigurt për trupin, pa ftalate dhe latex.

Availability: Në gjendje SKU: 21924 Kategori: , , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Masturbator me teksturë super të butë dhe realiste brenda për ndjesi emocionuese. Layla është vajza fqinje që ju ndez! E bërë nga TPE afatgjatë dhe me ndjesi reale, Layla ka një anus të ngushtë dhe një tunel dashurie të shtrirë. Fundi i kupës ABS mund të hapet ose mbyllet për të krijuar thithje. Kupa e lehtë për kapje ka një kapak higjienik. I sigurt për trupin, pa ftalate dhe latex.

Masturbatorja Lejla
Tuneli me fund të hapur me gjatësi të plotë
Kupa me kapje të lehtë
Kapak higjenik
Hapni / mbyllni pjesën e poshtme për të ndryshuar thithjen
Bërë nga TPE dhe ABS
I sigurt për trupin, pa ftalate dhe latex
Gjatësia 16 cm
Gjerësia 6 cm
Madhësia e anusit: gjerësia 0,5 – 4,4 cm

Masturbator anal The girl next door Layla

2,000 LEK

In stock