Masturbator vagine The girl next door Bella

2,000 LEK

Fushë xhepi me teksturë super të butë dhe realiste brenda për ndjesi emocionuese. Bella është vajza fqinje që ju ndez! E bërë nga TPE afatgjatë dhe me ndjesi të vërtetë, Bella ka një vaginë të shtrirë. Fundi i kupës ABS mund të hapet ose mbyllet për të krijuar thithje. Kupa e lehtë për kapje ka një kapak higjienik. I sigurt për trupin, pa ftalate dhe latex.

Availability: Në gjendje SKU: 21923 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Masturbator me teksturë super të butë dhe realiste brenda për ndjesi emocionuese. Bella është vajza fqinje që ju ndez! E bërë nga TPE afatgjatë dhe me ndjesi të vërtetë, Bella ka një vaginë të shtrirë. Fundi i kupës ABS mund të hapet ose mbyllet për të krijuar thithje. Kupa e lehtë për kapje ka një kapak higjienik. I sigurt për trupin, pa ftalate dhe latex.

Masturbatori Bella
Tuneli me fund të hapur me gjatësi të plotë
Kupa me kapje të lehtë
Kapak higjenik
Hapni / mbyllni pjesën e poshtme për të ndryshuar thithjen
Bërë nga TPE dhe ABS
I sigurt për trupin, pa ftalate dhe latex
Gjatësia 16 cm
Gjerësia 6 cm
Madhësia e vaginës: gjerësia 0,5 – 4,4 cm

Masturbator vagine The girl next door Bella

2,000 LEK

In stock