Masturbator vagine The girl next door Tori

3,700 LEK

Masturbator me tekstura super të buta dhe realiste brenda për ndjesi emocionuese. Tori është vajza fqinje që ju ndez! E bërë nga TPE afatgjatë dhe me ndjesi të vërtetë, Tori ka një vaginë të shtrirë dhe një tunel dashurie me gjatësi të plotë dhe me fund të hapur. Pjesa e poshtme mund të hapet ose mbyllet për të krijuar thithje. Masturbatori TPE është një ABS me kapje të lehtë me kapak dhe fund të lëvizshëm për higjienë dhe pastrim të lehtë. I sigurt për trupin, pa ftalate dhe latex.

Availability: Në gjendje SKU: 21917 Kategori: , Etiketa: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Masturbator me tekstura super të buta dhe realiste brenda për ndjesi emocionuese. Tori është vajza fqinje që ju ndez! E bërë nga TPE afatgjatë dhe me ndjesi të vërtetë, Tori ka një vaginë të shtrirë dhe një tunel dashurie me gjatësi të plotë dhe me fund të hapur. Pjesa e poshtme mund të hapet ose mbyllet për të krijuar thithje. Masturbatori TPE është një ABS me kapje të lehtë me kapak dhe fund të lëvizshëm për higjienë dhe pastrim të lehtë. I sigurt për trupin, pa ftalate dhe latex.

Masturbatori Tori
Në formë vagine
Tunel me gjatësi të plotë, me fund të hapur
Kupa me kapje të lehtë
Rregulloni thithjen duke hapur/mbyllur pjesën e poshtme
Kapak i heqshëm
Bërë nga TPE dhe ABS
I sigurt për trupin, pa ftalate dhe latex
Gjatësia 22,5 cm
Gjerësia 8,5 cm
Madhësia e vaginës: gjerësia 1 – 5 cm, gjatësia 19,5 cm

Masturbator vagine The girl next door Tori

3,700 LEK

In stock