Masturbator per meshkuj CRUIZR

13,100 LEK

CRUIZR CP02 është një masturbator luksoz dhe i matur me një lëvizje lart e poshtë dhe një funksion vibrues. Ju mund të shijoni stimulimin e shijshëm të penisit dhe mund të zgjidhni lehtësisht nga 5 shpejtësitë ose 10 mënyrat e dridhjeve.

Availability: Në gjëndje SKU: CRZ002 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

CRUIZR CP02 është një masturbator luksoz dhe i matur me një lëvizje lart e poshtë dhe një funksion vibrues. Ju mund të shijoni stimulimin e shijshëm të penisit dhe mund të zgjidhni lehtësisht nga 5 shpejtësitë ose 10 mënyrat e dridhjeve.

Masturbator per meshkuj CRUIZR

13,100 LEK

In stock