Stimulues per klitorin OMG

3,700 LEK

Oh, Zoti im! Xhel stimulues Loovara me efekt ftohës dhe ndjesi shpimi gjilpërash për klitorisin tuaj. O ZOT I MADH! thjesht stimulon klitorisin tuaj me përbërës vegan që nxisin qarkullimin e gjakut.

Availability: Në gjendje SKU: 7007520063 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Oh, Zoti im! Xhel stimulues Loovara me efekt ftohës dhe ndjesi shpimi gjilpërash për klitorisin tuaj. O ZOT I MADH! thjesht stimulon klitorisin tuaj me përbërës vegan që nxisin qarkullimin e gjakut. Kjo e bën vaginën tuaj edhe më të ndjeshme.aqua (ujë), polysorbate 20, glicerinë, hidroksietilcelulozë, fenoksietanol, laktate mentil, etilhexylglycerin, vajin e bimëve të argjendit, tetrasodium diacatate, diacatate hamamelis virginiana (witchine) bark. , LËNG I GJETHEVE ALOE BARBADENSIS, EKSTRAKT I FRUTIT LICIUM BARBARUM, HIDROXID SODIUM, SORBAT KALIUM, BIKARBONAT SODIUM, TOKOFEROL, ACIDI SORBIK, BENZOAT NADIUM

Stimulues per klitorin OMG

3,700 LEK

In stock