Stimulues EROS ProLong 101 30Ml

2,000 LEK

Spray gjenital per meshkuj. Per qarkullim me te mire te gjakut ne zonen gjenitale dhe me shume ndjesi gjate dashurise!

Availability: Në gjëndje SKU: 06170080000 Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Spray gjenital per meshkuj. Per qarkullim me te mire te gjakut ne zonen gjenitale dhe me shume ndjesi gjate dashurise! I pershtatshem per perdorim me prezervativet latex. Shishe 30ml

Stimulues EROS ProLong 101 30Ml

Stimulues EROS ProLong 101 30Ml

2,000 LEK

In stock